گروه مهندسي افراسافت afrasoft engineering group
گروه مهندسي افراسافت
صفحه نخست افراسافت گروه مهندسي افراسافت درباره ما افراسافت گروه مهندسي افراسافت محصولات و خدمات افراسافت گروه مهندسي افراسافت نمونه كارها افراسافت گروه مهندسي افراسافت پورتال مشتريان گروه مهندسي افراسافت مشتريان افراسافت گروه مهندسي افراسافت اخبار افراسافت گروه مهندسي افراسافت تماس با افراسافت
نمونه كارهاي گروه مهندسي افراسافت
گروه مهندسي افراسافت گروه مهندسي افرا سافت با خدمات و محصولات خود توانسته است در حوزه‌های مختلف، پاسخگوی نیازهای ادارات، سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌هاي متعددي باشد و همواره مشتریان خود را در مسیر موفقیت همراهی نموده است.
خدمات افرا سافت، از نظر سطح پوشش‌دهی به نیازهای مشتریان در نوع خود کم نظیر بوده و کاملاً با فرایندهای کسب و کار در كشورمان منطبق است. ما بهره وری مشتریان‌مان را افزایش داده و به کسب و کار آنها رونق بخشیده‌ایم. برای این مهم دانش تحلیلی عمیق مشتریان خود را به کار گرفته‌ایم، افزون بر این، همواره از فناوری‌های پیشرفته سود برده‌ایم و در حد توان خدمات خود را به بهترين كيفيت ارائه نموده‌ايم.
ما می‌خواهیم بهره‌وری شما را از محصولات و خدمات افرا سافت به بالاترین حد ممکن برسانیم.
ما با تلفیق گنجینه‌ای از فرایندها و تجارب حرفه‌ای کسب ‌ و کارهای گوناگون و استفاده از فناوری‌های روز، پشتیبانی کامل و مؤثری از خدمات و سیستم‌های خود ارائه کرده، شما را در بهبود مستمر کسب و کارتان یاری می‌کنیم.
نمونه كارها نمونه كارها
گروه مهندسي افراسافت
© کلیه حقوق براي گروه مهندسي افرا سافت محفوظ است. (1394-1392)
حريم شخصي كاربران   گروه مهندسي افراسافت   شرايط استفاده   گروه مهندسي افراسافت   نقشه سايت
afrasoft facebook afrasoft twitter afrasoft google+ afrasoft linkedin
محصولات و خدمات گروه مهندسي افراسافت محصولات و خدمات نمونه كارهاي گروه مهندسي افراسافت نمونه كارها اطلاعات بيشتر در مورد گروه مهندسي افراسافت اطلاعات بیشتر ...