گروه مهندسي افراسافت afrasoft engineering group
گروه مهندسي افراسافت
صفحه نخست افراسافت گروه مهندسي افراسافت درباره ما افراسافت گروه مهندسي افراسافت محصولات و خدمات افراسافت گروه مهندسي افراسافت نمونه كارها افراسافت گروه مهندسي افراسافت پورتال مشتريان گروه مهندسي افراسافت مشتريان افراسافت گروه مهندسي افراسافت اخبار افراسافت گروه مهندسي افراسافت تماس با افراسافت
صفحه اول گروه مهندسي افراسافت صفحه اول محصولات و خدمات گروه مهندسي افراسافت محصولات و خدمات
طراحي سايت و پورتال گروه مهندسي افراسافت نرم افزارهاي گروه مهندسي افراسافت نگهداري گروه مهندسي افراسافت هوشمندسازي ساختمان گروه مهندسي افراسافت پروژه هاي الكترونيكي گروه مهندسي افراسافت
طراحي پورتال و سايت طراحي و توليد نرم افزار پشتيباني و نگهداري هوشمندي سازي ساختمان پروژه‌هاي الكترونيك
محصولات و خدمات افراسافت
طراحي پورتال و سايت گروه مهندسي افراسافت طراحي پورتال و سايت
یک وب سایت ضعیف می‌تواند خسارات زیادی را به بار بیاورد چرا که وب سایت شما، شناسنامه شما در دنیای مجازي محسوب می‌گردد و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود.

در طراحی سایت گاهی مشتری نیازهای فراتری از یک وب سایت معمولی خواهد داشت. نیازهایی که با تلفیق فرآیندهای مختلف در وب سایت پیاده سازی و اجرا می‌گردند. چرا که هر مجموعه بنا بر اهداف تعریف شده خود، دارای مجموعه‌ای از خدمات قابل ارائه به كاركنان، مشتریان، شهروندان و شركای تجاری و سازمانی خود می‌باشد. ماهیت فرآیندی برخی از این خدمات به گونه‌ای است كه ارائه آن را به صورت كاملا الكترونیكی میسر می‌سازد. شناسایی این دسته از خدمات و پیاده سازی و تبدیل فرآیندهای سنتی به الكترونیكی با توجه به اینكه لزوماً مراحل و فرآیندهای سنتی و الكترونیكی مطابق یكدیگر نیست از پیچیدگی خاصی برخوردار است. با توجه به این مهم افرا سافت در طراحی اختصاصی سایت‌ها با پشتوانه مهندسان و كارشناسان با تجربه، خلاق و متعهد و مشاوران با سابقه علمي و تخصصي خود به شناسایی و تشخیص این نیازها می پردازد.

افرا سافت کلیه امور مربوط به راه اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، نصب و پشتیبانی را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت ایده‌های ذهنی شما را در کنار پیشنهادات خود بر روی اینترنت پیاده سازی خواهد نمود.


طراحي و توليد نرم افزار گروه مهندسي افراسافت طراحي و توليد نرم افزار
گروه مهندسي افرا سافت در طراحی و توسعه نرم افزارهای اختصاصی تجربيات ارزشمندي دارد و در این زمینه افتخارات بسیاری را کسب کرده است. ما با ارائه روند کامل تولید نرم افزار، از شروع طراحی و توسعه، آزمایش نرم افزار و کیفیت، به کار گیری و استفاده از نرم افزار جهت دیباگ و همین طور به روز رسانی و پشتیبانی آن، پیشرفت‌های چشمگیری داشته‌ایم. خدمات طراحی و توسعه نرم افزار گروه مهندسي افرا سافت شامل موارد زیر می‌باشد:

 • طراحي، توليد و توسعه نرم افزارهای كاربردي تحت ویندوز
 • طراحی و پیاده سازی سیستم‌های نرم افزاری یکپارچه
 • طراحي، توليد و توسعه نرم افزارهای كاربردي تحت وب
 • بهینه سازی، نگهداری و پشتیبانی نرم افزارها

مهندسین افرا سافت به زبان‌های برنامه نویسی تحت پلتفرم مایکروسافت دات نت و دیگر فن آوری‌ها مسلط و حرفه‌ای هستند. از آنجا که تکنولوژی‌های جدید و کار آمد را به خوبی شناخته و درک کرده‌ایم، مشاوران فنی و حرفه‌ای ما با تجزیه و تحلیل نیاز هايتان به شما کمک خواهند کرد تا راه حل‌های مناسب برای نرم افزارهای مدیریت کسب و کار خود را انتخاب نمائید. تمامی مشاوران ما درگیر تعریف و درک مسائل کسب و کار شما خواهند شد و کار خود را شروع خواهند كرد. نه تنها مشاوران ما نیازهای شما را درک خواهند کرد بلکه برای پیاده سازی آن چه که شما نیاز دارید تمام تلاش خود را به كار خواهند گرفت. با توجه به همه این جزئیات، تیم ما پس از تجزیه و تحلیل و ارزیابی عمیق نیازها، معماری و استراتژی پروژه را پیاده سازی کرده و مستندات لازم برای طراحی و توسعه اختصاصی نرم افزار تهیه می‌کنند.

گروه مهندسي افرا سافت استانداردها و چهارچوب‌های انعطاف پذیری را برای هر پروژه (صرف نظر از اندازه و یا پیچیدگی پروژه) در زمان و هزینه که هر دو این مسائل از چالش‌های مشتریان ما است، فراهم می‌کنند. این روش‌های کاربردی برای هر پروژه طراحی و تولید نرم افزار، کاملا اختصاصی هستند تا نرم افزاری با کیفیت و قابليت اطمینان برای شما آماده گردد.


پشتيباني و نگهداري گروه مهندسي افراسافت پشتيباني و نگهداري
واحد خدمات نگهداری و پشتیبانی گروه مهندسي افرا سافت با دارا بودن دانش فنی بالا هم راستا با علم روز و شناخت نیازهای هر سازمان ،آماده عقد قرارداد با شرکت‌ها و سازمان‌ها برای ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری می‌باشد. همچنین کارشناسان و متخصصان ما با ارائه راهکارهاي لازم، سازمان شما را در پیشبرد اهداف‌تان یاری می‌نمایند. هم اکنون اين گروه در سه حوزه‌ي زیر اقدام به ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی می‌نماید:

1) سرور و شبکه: خدمات نگهداری و پشتیبانی به صورت بازدید و سرویس‌های منظم دوره‌ای، تعویض و تعمیر قطعات مهم در دوره‌های زمانی مناسب، هماهنگی سیستم‌های تحت شبکه و سرور از جمله خدمات گروه در این حوزه می‌باشد.

2) سخت افزار: تعمیر، تعویض و خدمات نگهداری و پشتیبانی به صورت سرویس‌هاي دوره‌ای تمام سخت افزار رایانه از جمله کیس، قطعات داخلی سیستم‌ها، کیبورد، موس، پرینتر، اسکنر و ساير تجهيزات سخت افزاري.

3) نرم افزار: خدمات نگهداری و پشتیبانی، نصب، بروز رسانی، تهیه نسخ پشتیبان دوره‌اي از اطلاعات سیستم‌ها، بانك‌هاي اطلاعاتي و سرورها.

هوشمندسازي ساختمان گروه مهندسي افراسافت هوشمندي سازي ساختمان
سیستم مدیریت ساختمان (BMS) یا سیستم اتوماسیون ساختمان (BAS) به سیستمی اطلاق می‌شود که در یک ساختمان نصب شده و از طریق اجزای خود، کنترل قسمت‌های مختلف ساختمان و نمایش خروجی‌های مناسب را برای کاربر امکان پذیر می‌نماید. قسمت‌های مختلف تحت کنترل معمولاً شامل تاسیسات مکانیکی، سیستم تهویه مطبوع (HVAC) و تجهیزات روشنایی بوده که می‌تواند به سیستم‌های ایمنی، آتش نشانی، تنظیم دسترسی، تامین برق اضطراری و ... نیز تسری یابد. به طور کلی هدف از استفاده از سیستم های BMS در یک ساختمان تطبیق شرایط کارکرد اجزای مختلف با توجه به شرایط محیطی و نیاز ساختمان در آن زمان است.

در سیستم مدیریت ساختمان بسیاری از اعمالی که ساکنان انجام می‌دهند توسط سیستم‌های هوشمند انجام می‌گيرد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه نیروی انسانی شده و بعلاوه منجر به کاهش مصرف انرژی، کاهش خطاپذیری و افزایش اثربخشی سیستم را به دنبال خواهد داشت. با بکارگیری انواع حسگرها در داخل و خارج ساختمان و با بکارگیری یک سیستم واحد می‌توان بصورت لحظه‌ای، کنترل تمامی شرایط آسایشی و امنیتی را در اختیار گرفت و از آنها در جهت رسیدن به شرایط ایده‌آل استفاده کرد. برای این منظور، نیاز به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری خاص می‌باشد که با گردآوری اطلاعات محیطی و انتقال داده‌ها به سیستم مرکزی، روند کنترل و مدیریت ساختمان اجرا می‌گردد.

در ساختمان‌های هوشمند با استفاده از سیستم خودکار کنترل روشنایی ساختمان، کنترل سیستم سرمایش و گرمایش، کنترل دوربین‌های مدار بسته، کنترل درب‌ها، کنترل وضعیت‌های اضطراری همچون آتش سوزی، زلزله و بسیاری از کنترل‌های هوشمند دیگر، مصرف انرژی به نحو چشمگیری کاهش می‌یابد. ساختمان هوشمند، ساختمانی است که مجهز به یک زیرساختار ارتباطاتی قوی بود که می‌تواند به صورت مستمر نسبت به وضعیت‌های متغیر محیط عکس العمل نشان داده و خود را با آنها وفق دهد و همچنین به ساکنان ساختمان این اجازه را می‌دهد که از منابع موجود به صورت موثرتر استفاده کرده و امنیت و آسایش آنها را افزایش دهد.پروژه هاي الكترونيك گروه مهندسي افراسافت پروژه‌هاي الكترونيك
با توجه به پیشرفت روز افزون علم الکترونیک، نیاز شركت‌ها و سازمان‌ها به این تجهیزات بیشتر شده است. در این راستا گروه مهندسي افرا سافت مفتخر است طراحی و اجرای سیستم‌های الکترونیکی را با توجه به نیاز شما بر آورده نماید.

اين گروه با بهره گيري از متخصصان و اساتيد برجسته دانشگاهي در زمينه صنعت برق و الکترونيک در حوزه‌هاي مشاوره، طراحي و اجراي پروژه‌هاي برق، الکترونيک و مخابرات فعاليت‌هاي مهم و ارزشمندي را انجام داده است كه از آن جمله مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

 • انجام پروژه‌هاي اتوماسيون صنعتي با انواع PLC
 • انجام پروژه‌هاي ميكرو با استفاده از ميكرو كنترلرهاي ARM و ATmega
 • طراحي و ساخت انواع منابع تغذيه سويچينگ صنعتي
 • طراحي و ساخت انواع كوره‌هاي القايي
 • طراحي و ساخت سيستم‌هاي ولتاژ بالاي جريان متناوب و جريان مستقيم
 • طراحي و ساحت انواع مبدل‌هاي dc به dc
 • طراحي و ساحت انواع مبدل‌هاي dc به ac
 • تامين قطعات و تجهيزات الكترونيكي در كمترين زمان و با نازل‌ترين هزينه
 • تهيه و فروش قطعات و تجهيزات ابزار دقيق و كنترلي سيستم‌هاي الكترونيكي

فعالیت مستمر ما در این حوزه سبب شده تا بتوانیم پروژه مد نظر شما را در کوتاه‌ترین زمان و مناسب‌ترین هزینه انجام دهیم.

این گروه با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و مجرب و همچنین تجهیزات مورد نیاز برای تست بردهای الکترونیکی، توانایی مهندسی معکوس انواع کارت‌ها و مدارهای الکترونیکی شامل یک رو، دو رو و چند لایه را دارا می‌باشد.
گروه مهندسي افراسافت
© کلیه حقوق براي گروه مهندسي افرا سافت محفوظ است. (1394-1392)
حريم شخصي كاربران   گروه مهندسي افراسافت   شرايط استفاده   گروه مهندسي افراسافت   نقشه سايت
afrasoft facebook afrasoft twitter afrasoft google+ afrasoft linkedin
محصولات و خدمات گروه مهندسي افراسافت محصولات و خدمات نمونه كارهاي گروه مهندسي افراسافت نمونه كارها اطلاعات بيشتر در مورد گروه مهندسي افراسافت اطلاعات بیشتر ...