گروه مهندسي افراسافت afrasoft engineering group
گروه مهندسي افراسافت
صفحه نخست افراسافت گروه مهندسي افراسافت درباره ما افراسافت گروه مهندسي افراسافت محصولات و خدمات افراسافت گروه مهندسي افراسافت نمونه كارها افراسافت گروه مهندسي افراسافت پورتال مشتريان گروه مهندسي افراسافت مشتريان افراسافت گروه مهندسي افراسافت اخبار افراسافت گروه مهندسي افراسافت تماس با افراسافت
توافقنامه شرایط و ضوابط استفاده از محصولات و خدمات

توافقنامه شرایط و ضوابط استفاده از محصولات و خدمات


این توافقنامه محتوی مطالب و ارجاعيات سیاست‌های فعلی گروه مهندسي افرا سافت بوده و برای هر یک از محصولات و خدمات اين گروه اعمال می‌شود. این توافقنامه بین گروه مهندسي افرا سافت که در این توافقنامه «گروه» نامیده می‌شود از یک طرف و شما که از اين پس در این توافقنامه «مشتري» نامیده می‌شوید از طرف دیگر، تنظیم شده و قابل اجراست. با استفاده از محصولات و خدمات گروه مهندسي افرا سافت، مشتري موافقت می‌نماید که تمامی شرایط و توافقنامه‌های پیوست را که بخشی از این توافقنامه هستند درک و موافقت نموده که به آن عمل نماید.

:: تغییرات
مشتري متعهد می‌شود که با تغییراتی که ممکن است گروه هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد کند موافقت نموده و محدودیت‌هایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می‌شود، رعایت نماید. مشتري متعهد می‌شود که چنانچه خدمات و یا محصولات گروه را تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات و محصولات استفاده می‌کند و از مزایای آن بهره می‌برد، اجرا شود. چنانچه مشتري در استفاده از محصولات و خدمات گروه انصراف دهد، هیچ وجهی از سوی گروه مسترد نمی‌گردد.

:: اطلاعات صحیح
مشتري موافقت می‌نماید اطلاعات صحیح در اختیار گروه قرار دهد و گروه برای برقراری هرگونه ارتباط با مشتري از اطلاعات ارائه شده توسط مشتري استفاده نماید چنانچه اطلاعاتی که ارائه می‌دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشتري را قطع و حساب وی را مسدود نماید.

:: حفظ اطلاعات محرمانه
رویه حفظ اطلاعات محرمانه در گروه در مورد تمامی محصولات و خدمات گروه اعمال می‌شود. این رویه در برگیرنده حقوق مشتري و مسئولیت گروه در رابطه با حفظ اطلاعات شخصی مشتري است. گروه از اطلاعات مشتري بر خلاف و غیر از اهداف و محدودیتهای ذکر شده در رویه حفظ اطلاعات محرمانه، استفاده نخواهد کرد.
براي مطالعه رویه حفظ اطلاعات به بخش حريم شخصي كاربران رجوع شود.

:: عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع
مشتري موافقت می‌نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین جاری بین الملل انجام ندهد. چنانچه گروه به علت استفاده غیرقانونی مشتري از خدمات و محصولات و یا موارد غیر اخلاقی اطلاعات مشتري را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه اعتراضي از سوي مشتري قابل قبول نخواهد بود.
گروه حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه‌های قضایی و دولتی، ضروری می‌داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید گروه در هر زمان برای خود محفوظ می‌دارد.
گروه این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که استفاده از خدمات و محصولات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.
گروه مجاز است دسترسی مشتري به خدمات و محصولات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید.
چنانچه استفاده مشتري از محصولات و خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه گروه، شرکت‌های وابسته و یا شرکاء گردد، گروه مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشتري خود خاتمه دهد.
چنانچه استفاده مشتري از محصولات و خدمات حاوی هرزنامه (spam) و یا موارد غیر اخلاقی باشد گروه مجاز به لغو سرویس مشتري خواهد بود.
اعمال غیراخلاقی عبارتند از اعمالی که جهت افترا زدن، آسیب زدن، سوء استفاده، تهدید، بدگویی و آزار اشخاص ثالث طراحی شده‌اند، اعمالی که مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و بین الملل می‌باشند، اعمالی که جهت تشویق دیگران به رفتارهای غیرقانونی از قبیل و نه محدود به جنایت، استفاده غیراخلاقی از تصاویر و... طراحی شده‌اند. اعمالی که حریم شخص ثالث و یا یک‌ نژاد یا ادیان و مقدسات را مورد تعارض قرار می‌دهند، فعالیت‌هایی که جهت جعل هویت شخص ثالث، وارد شدن به رایانه و یا شبکه دیگران به طور غیرمجاز (هک کردن)، انتشار ویروس‌های اینترنتی و اعمال تخریب دیگران طراحی شده‌اند.
بدیهی است اعمال غیراخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمی‌گردد.

:: هزینه و پرداخت
کلیه هزینه‌ها بلافاصله در هنگام ارائه خدمات و محصولات پرداخت می‌شوند و غیر قابل بازگشت می‌باشند مگر اینکه به نوعی صریحاً ذکر شده باشد، حتی اگر خدمات مشتري قبل از مدت زمان تعیین شده به حال تعلیق درآید، قطع و یا واگذار گردد.
چنانچه به هر دلیل گروه موفق به دریافت بدهی مشتري، از طریق روشهای پرداخت تعیین شده بابت خدمات و محصولات نشود، مشتري موافقت می‌نماید که گروه مشتري را برای تسویه بدهی‌ تحت پیگرد قانونی قرار دهد.
بمنظور تسویه بدهی، گروه خود را مجاز می‌داند تا بلافاصله خدمات و سرویس مشتري را بدون هیچگونه اطلاع قبلی لغو و یا مسدود نماید.

:: امنیت حساب کاربری
مشتري متعهد می‌گردد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشتري انجام گیرد به عهده خود مشتري است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به گروه اطلاع داده شود. بدیهی است گروه هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشتري با و یا بدون اطلاع مشتري انجام شده نمي‌پذیرد.
مشتري همچنین موافقت می‌نماید که مسئولیت خسارت‌های وارده احتمالی به گروه یا دیگر مشتريان که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور مشتري بوده، به عهده مشتري می‌باشد.
مشتري می‌بایست به دلایل امنیتی، اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید. بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی که از طریق حساب مشتري انجام می‌گیرد، چه بوسیله خود مشتري و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشتري می‌باشد.

:: مالکیت معنوی
کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات متعلق به گروه مهندسي افرا سافت مي‌باشد.

:: رفع مسئولیت و عدم وجود ضمانت
محصولات و خدمات درست مطابق با آنچه هستند، ارائه می‌شوند. گروه هیچگونه ضمانتی مبنی بر اینکه محصولات و خدمات، احتیاجات مشتري را برآورده می‌کند ارئه نمی‌دهد.

:: قوانین حاکم و عدم اجازه شکایت
همه قراردادها و موافقتنامه‌هاي ارائه خدمات بین مشتری و گروه، مشمول و مبتنی بر پایه قوانین جاری جمهوري اسلامي ایران، تفسیر خواهد شد. مشتری موافق است که هر گونه دعوی قضایی یا حکمیت بین مشتری و گروه در چنین حوزه قضایی انجام خواهد شد و مشتری رضایت به حضور و آمدن به این حوزه قضایی دارد. اگر هر بخش از قرارداد از طرف دادگاه ذی صلاح، به هر دلیلی غیرقابل اجرا تشخیص داده شود، سایر بخشهای قرارداد، کماکان معتبر و قابل اجرا خواهد بود.
مشتري مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه بیان شده‌اند شکایتی به دادگاه ارائه دهد.

:: عناوین
عناوین موجود در این توافقنامه جنبه تفسیری دارند و چنانچه تضادی بین عناوین و مفاد توافقنامه وجود‌ داشته باشد، مفاد قرارداد می‌بایست مرجع عملکرد قرار گیرند.

:: سلب اختیار
عدم اجرای بخشی از شرایط این توافقنامه و توافقنامه‌های ضمیمه آن توسط گروه در مقابل مشتري یا دیگران به منزله سلب حق اجرای این توافقنامه از گروه نمی‌باشد.

:: وضعیت اضطراری يا فورس ماژور
گروه همه تلاش خود را برای پایدار نگه‌داشتن خدمات و محصولات انجام می‌دهد با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل گروه هر از چندگاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس‌دهی گروه گردند. مشتري موافقت می‌نماید گروه را برای نتایج این وقفه‌ها مسئول نداند.


آخرین بروز رسانی :

اين صفحه در تاريخ 9 شهريور ماه 1394 به روز رساني شده است.


گروه مهندسي افراسافت
© کلیه حقوق براي گروه مهندسي افرا سافت محفوظ است. (1394-1392)
حريم شخصي كاربران   گروه مهندسي افراسافت   شرايط استفاده   گروه مهندسي افراسافت   نقشه سايت
afrasoft facebook afrasoft twitter afrasoft google+ afrasoft linkedin
محصولات و خدمات گروه مهندسي افراسافت محصولات و خدمات نمونه كارهاي گروه مهندسي افراسافت نمونه كارها اطلاعات بيشتر در مورد گروه مهندسي افراسافت اطلاعات بیشتر ...