گروه مهندسي افراسافت afrasoft engineering group
گروه مهندسي افراسافت
صفحه نخست افراسافت گروه مهندسي افراسافت درباره ما افراسافت گروه مهندسي افراسافت محصولات و خدمات افراسافت گروه مهندسي افراسافت نمونه كارها افراسافت گروه مهندسي افراسافت پورتال مشتريان گروه مهندسي افراسافت مشتريان افراسافت گروه مهندسي افراسافت اخبار افراسافت گروه مهندسي افراسافت تماس با افراسافت

شرط وزیر ارتباطات برای فیلتر نشدن تلگرام
چهارشنبه 27 آبان 1394

به گزارش خبرنگار ایسنا در کهگیلویه وبویراحمد، محمود واعظی در جمع خبرنگاران گچساران اظهار کرد: دولت از همه سیستم‌ها و امکانات خود برای این کار استفاده می‌کند تا نه تنها آمریکا بلکه هیچ کشور دیگری نتواند مکالمات ما را شنود کند.
واعظی به اخبار فیلترینگ برخی شبکه‌های اجتماعی از جمله تلگرام اشاره کرد و افزود: تنها موضوعی که به آن فکر می‌کنیم سلامت این شبکه‌ها و حرکت در مسیری است که بنیان خانواده‌ها با موضوعات غیر اخلاقی مورد هجمه قرار نگیرد.
وی گفت: اگر شبکه‌های اجتماعی بخواهند وارد فضای غیر اخلاقی شوند قطعا مقامات و دستگاه‌های ذی‌ربطی که برای فیلترینگ تصمیم می‌گیرند که ما هم عضوی از آن‌ها هستیم اقدام به این کار خواهیم کرد و این موضوع تنها مربوط به یک یا دو شبکه اجتماعی نیست بلکه همه را در بر خواهد گرفت. وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید 8000 روستا را از خدمات اینترنت بهره‌مند کرده است، خاطر نشان کرد: 25 هزار روستا در سطح کشور تا هشت ماه آینده به اینترنت متصل می شوند.
صدور مجوز فعالیت 7 شرکت در بخش تلفن ثابت در کشور
وی گفت: به هفت شرکت اجازه فعالیت در بخش تلفن ثابت در اقصی نقاط کشور برای ارائه خدمات به مشترکین صادر شده است. واعظی افزود: این دولت متعلق به مردم بوده و تمام تلاش خود را در راستای انجام خدمات مفیدتر به مردم خواهد کرد. وی بیان کرد: به هفت شرکت اجازه فعالیت در بخش تلفن ثابت در اقصی نقاط کشور برای ارائه خدمات به مشترکین صادر شده است.
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: من حامل سلام از جانب رئیس جمهوربه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و به ویژه شهرستان گچساران هستم. واعظی عنوان کرد: دولت یازدهم توانسته در بخش ارتباطات و مخابرات در سطح کشورخدمات ارزنده ای را به مردم کشور ارائه دهد.
وی گفت: در دوسال گذشته اقدامات بسیار خوبی چه در داخل و چه در خارج از کشور صورت گرفته است. وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات خاطر نشان کرد: ما دارای کشوری هستیم با رهبری مدبر و عالم و مکتب شیعه که این خود از افتخارات بزرگ ما است. واعظی بیان کرد: تا کنون بارها مشاهده شده که با تدابیر بسیار ارزشمند مقام معظم رهبری گره از مشکلات کشور گشوده شده است.
وی افزود: دولت و رئیس جمهور خود را از مردم دانسته و با منویات مقام معظم رهبری کشور را اداره می کنند. وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: این دولت تلاش کرده که مشکلات از گذشته باقی مانده را حل کند واختلاف میان قوه مجریه، قضاییه و دیگر نهادها اولین اقدام این دولت در راستای ایجاد وحدت و انسجام بوده است.
واعظی اضافه کرد: گروه‌هایی در کشور بودند که مخالف دولت بوده و سعی داشتند فضای جامعه را به دو قطبی بودن تبدیل کنند. وی گفت: تا دو ماه آینده 9 ماده ای که در نامه مقام معظم رهبری قید شده است در برجام تحقق پیدا خواهد کرد.
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: امروزه تصویر ایران و دولت و ملت ما تغییر کرده و دیگر بحث ایران ستیزی مطرح نیست بلکه ایران به بخشی از راه حل های منطقه تبدیل شده که نقش بسیار سازنده ای در دنیار را ایفا می کند.
واعظی بیان کرد: تجربه نشان داده که کشور را اعتدال و عقلانیت به جلو خواهد برد.شرط وزیر ارتباطات برای فیلتر نشدن تلگرام

منبع خبر: www.isna.ir

برگشت به صفحه قبل

تازه ها و اخبار
اسكرام (Scrum) چيست؟
رایانش ابری  (Cloud Computing)
هشت راه توليد انرژي برق به روش Hi-Tech
پیاده سازی قراردادهای سطح سرویس (SLA)
بهترین راه پشتیبان‌گیری از اطلاعات چیست؟
چگونه نیازهای خود را به طراح وب سایت‌تان بگویید
15 اشتباه رايج در طراحي سايت
نکات مهم در طراحی سایت برای جذب بازدید کننده
انواع طراحی سایت بر اساس رابط کاربری گرافيكي وب
گروه مهندسي افراسافت
© کلیه حقوق براي گروه مهندسي افرا سافت محفوظ است. (1394-1392)
حريم شخصي كاربران   گروه مهندسي افراسافت   شرايط استفاده   گروه مهندسي افراسافت   نقشه سايت
afrasoft facebook afrasoft twitter afrasoft google+ afrasoft linkedin
محصولات و خدمات گروه مهندسي افراسافت محصولات و خدمات نمونه كارهاي گروه مهندسي افراسافت نمونه كارها اطلاعات بيشتر در مورد گروه مهندسي افراسافت اطلاعات بیشتر ...